Skip to content

Ameliyatsız Vücut Germe

Qui Plus, devrim niteliğinde yumuşak bir prosedür olup, ameliyat olmaktan çekinen kişilerin, hiçbir ameliyata gerek kalmadan vücutlarında diledikleri bölgeleri sıkılaştırmalarını sağlar.

Qui Plus, devrim niteliğinde yumuşak bir prosedür olup, ameliyat olmaktan çekinen kişilerin, hiçbir ameliyata gerek kalmadan vücutlarında diledikleri bölgeleri sıkılaştırmalarını sağlar. Bu uygulama kapsamında, 7 farklı mikro ve galvanik akım ile birleştirilerek en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektro terapi sayesinde, kişilerin yattıkları yerde maksimum keyif ile sıkılaşmaları mümkün.

İşlemin temel amacı, kas dokusunu çalıştırarak enerji açığı üretmek olup, bu sayede vücutta depolanan karbonhidratları yakmaya başlamak ve doku altındaki kasın ortaya çıkmasını sağlamaktır. Konnektif (bağ) doku aktivitesini artırarak, kolajen ve elastin üretimini hızlandıran bu yöntem, kasların çalışmasını ve zayıflamış liflerin bağlayıcı dokuların yenilenip onarılmasını sağlar. Vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlayan bu sistem, benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan sistemdir. İşlemin uygulandığı kişinin protein ağırlıklı beslenmesi, işlemin etkisini göstermesindeki süreci hızlandırır.

Ameliyatsız Vücut Germe işleminin uygulanabileceği alanlar:

  • Karın sıkılaşması
  • Gögüs sıkılaşması
  • Kol sıkılaşması
  • İç bacak sıkılaşması
  • Sırt sıkılaşması
  • Yüz liftingi
  • Popo sıkılaşması
  • Gıdı toparlama

Enzimatik Vücut Germe

Sıkılaşmaya ihtiyaç duyulan bölgelere işlem yapılmasına ve bu bölgenin sıkılaşmasına dayanan bir yöntemdir

Spor, beslenme gibi yöntemler ile sonuç alınamayan, doğum sonrası, hızlı kilo alış veriş, ameliyatlı liposuction gibi durumların ardından oluşan ciltteki yumuşama, sarkma ve dalgalanmalar için en konforlu, sağlıklı, risksiz ve garantili işlemdir.

Bu işlemden sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. İşlem 20 dakika sürmektedir. Ve merkezimizce garantilidir işlem. İmzalı konsültasyon veriyoruz danışanlarımıza.

İLK İŞLEMİNİZE ÖZEL %20'ye VARAN İNDİRİMLER

Pazartesi - Pazar 09:00 - 20:00