Skip to content

Ems

Günlük hayatımızda yaptığımız her hareketin öncesinde hareketin gerçekleşebilmesi için beynimiz ilgili kas grubuna zayıf bir sinyal göndererek kasın kasılıp gevşemesini sağlar. Özellikle kasın uyarılamadığı durumlarda veya kasın kullanılmama nedeniyle kitlesinin azaldığı, gücünü kaybettiği durumlarda, beynimizin gönderdiği bu zayıf elektrik akımlarını dışarıdan kontrollü bir şekilde kaslara iletilerek uygulanan bu elektrik akımları kasların uyarılarak kasılıp gevşemesini sağlar ve bu sayede de erimesini engeller. EMS, vücudumuzdaki 10 ana kas grubunu belirli frekanslardaki akımlar ile uyararak elektriksel kas uyarımı yapan bir sistemdir. EMS cihazı ile normal bir antrenmanda çalıştırmakta çok zorlanacağınız kasları sadece 25 dakikalık antrenman ile çalıştırılabilmektedir.

EMS Mükemmel bir vücut şekillendirme ve mükemmel bir tamamlayıcı teknolojidir, kas dokusunu güçlendirir ve lokal yağları azaltır. Kas yapısı daha görünür hale gelir ve ağrı veya kesinti olmadan anında gözle görülür sonuçlar verir.
Danışanlarımıza bağlı olarak kişiye özel bir program oluşturulur; 

Her seansın süresi ayarlanabilir. Genellikle alan başına 20 ila 30 dakika arasındadır. Seans başına 30.000’e kadar kasılma sağlar. Her programda kas kasılması 1 Hz ile 50 Hz arasındadır. Vücudun ve bölgenin ihtiyacı doğrultusunda ayarlanır.

Non-invaziv ve ağrısız bir tedavidir. 
Kablo, elektrot ve temas jeli gerektirmez. Seans öncesinde veya sonrasında iyileşme süresi yoktur.

Aynı anda 4 farklı bölge
30 dk 1 Haftalık spora eş değer

İLK İŞLEMİNİZE ÖZEL %20'ye VARAN İNDİRİMLER

Pazartesi - Pazar 09:00 - 20:00