Skip to content
Ozon DNA

Pürüzsüz ve Kusursuz Cildin Sırrı: Ozon DNA

Cilt lekesi, birçok kişide görülen ve görüntüsü sebebiyle de oldukça rahatsız eden bir problemdir. Bu probleme neden olan faktörler arasında ise ileri yaşın etkileri, pigmentasyon bozuklukları, skarlar, akneler, güneş ışınları ve buna benzer çeşitli faktörler sayılabilir. Hangi nedenden kaynaklanırsa kaynaklansın, eğer cilt lekesi bir kişiyi gerçekten rahatsız ediyorsa, bu problemi ortadan kaldırmak en mantıklı çözüm olarak karşımıza çıkar.

Ozon DNA yöntemi, ciltteki koyu lekeler, skar izleri ve aktif aknelerin temizlenmesi gibi birçok sorunda etkili çözümler yaratır. Hatta cildinizin sadece tek seansta bile daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlar. Cildi besleyen bir işlem olan Ozon DNA yönteminde kullanılan doğal içerik, güzel sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

Ozon DNA işlemi nasıl uygulanır?

Ozon DNA işlemi iki aşamadan oluşur. İşlem öncesinde kişiye cilt analizi yapılır. Sonrasında ise işlemin 1. aşamasında cilt tipine uygun olarak medikal cilt bakımı ile cilt derinlemesine temizlenir. İşlemin 2. aşamasında ise Ozon DNA içeriğindeki etken maddeler sayesinde cildin üst katmanındaki ölü deri soyularak, cilt yüzeyinde derinlemesine temizlik sağlanır.

İşlem sonrasında da, işlemin etkisini artırabilmek ve hassaslaşan cildi koruyabilmek adına, kişinin güneş koruyucu ile cildini koruması önem taşır. Ayrıca kişinin yeterli miktarda su tüketimi sağlayarak, toksitlerin dışarı atılımını hızlandırması da işlemin daha güzel sonuç vermesini sağlar.

Ozon DNA Nedir?Ozon DNA işleminin faydaları nelerdir?

  • Aktif akneleri kurutur ve yeni akne oluşumunu engeller.
  • Skar izlerini onarır ve cildi sıkılaştırır.
  • Güneş lekesi gibi koyu lekelerde tek seansta açılma sağlar.
  • Ciltteki ödem ve iltihaplanmalara iyi gelir.
  • Kan dolaşımını hızlandırarak cildin parlamasını sağlar.
  • Kırışıklık ve çizgilerin oluşumunu engeller.

Bu Blogda